Sakrament Bierzmowania

Uroczystość przyjęcia sakramentu bierzmowania przeżywaliśmy w czwartek, 21 marca 2024 roku w czasie Mszy Świętej o godzinie 19.00.
Po te szczególne dary Ducha Świętego przystąpiła młodzież, która przez ostatni rok przygotowywała się do ich przyjęcia uczestnicząc w spotkaniach formacyjnych w naszej parafii. Szafarzem tego sakramentu był ks. biskup Marek Solarczyk.

Cała uroczystość w oprawie muzycznej przepełniona była wyczuwalną radością młodego rodzącego się Kościoła.
Pozostaje nadzieja i modlitwa za młodych, aby przyjęte dary potrafili w swoim życiu dobrze wykorzystać, ale też i za nas, abyśmy każdego dnia odnawiali w sobie świadomość Bożego obdarowania i łaskę przyjętego sakramentu bierzmowania.