Koncert zespołu TaRuta

W niedzielę, 10 września 2023 roku, gościliśmy w naszej parafii zespół "TaRuta" z miasta Tarnopola na Ukrainie.
Grupa uświetniła oprawę muzyczną liturgii niedzielnej oraz dała krótki koncert po każdej Mszy Świętej.
"TaRuta" to młodzi wolontariusze, którzy wspierają Dom Dziecka, gdzie przebywają dzieci z terenu całej Ukrainy objętej wojną.
W sierocińcu przebywają dzieci w wieku od jednego miesiąca do 18 roku życia i jest ich około 150 osób.
Składając ofiary za płyty, ręcznie robione, drewniane pamiątki, a także przekazując rzeczy ze zbiórki prowadzonej na terenie parafii, mogliśmy wesprzeć placówkę, gdzie posługują.

Dziękujemy młodym artystom za piękny śpiew, który dostarczył uczestnikom niedzielnej Eucharystii wielu doznań artystycznych i duchowych.
Dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom.