Kwesta 31. pażdziernika i 1. listopada

Kolejny raz Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Zabytków działające przy Parafii Trójcy Świętej w Skarżysku Kościelnym przy udziale Rycerzy Kolumba z rodzinami kwestowali przez dwa dni 31 października i 1 listopada na cmentarzu Parafialnym.
W kweście udział wzięli Gibas Dorota i Maciej, Kocia Zygmunt, Niziołek Adam ,Sieczka Piotr i Małgorzata , Jaromin Anna i Oliwia, Wiatr Bernadeta i Wiktoria, Kwiatkowski Andrzej, Gruszczyńska Aneta, Angelika i Paweł, Parszewska Agnieszka, Ścisłowicz Elżbieta i Zbigniew, Piętak Marcin i Joanna , Janowska Barbara i Arkadiusz , Piętak Marzena ,Kocia Estera i Nadia, Paź Małgorzata , Patrycja i Patryk, Sobolewski Bartosz, Wiatr Paweł, Sady Ryszard, Górzyńska Anastazja i Zbigniew, Seklecki Henryk i Wojciech, Markiewicz Włodzimierz.
Organizatorzy zbiórki serdecznie dziękują za poświęcony czas, gdyż tegoroczna kwesta trwała dwa dni.
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w przygotowaniu i przeprowadzeniu oraz organizacji tegorocznej kwesty.

Kwota zebrana to 5 942,11 zł.

Efekt Państwa hojności widać na cmentarzu parafialnym w postaci odnowionych zabytkowych a zapomnianych nagrobków.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcą za hojność i ofiarność.